Подарите мастер-класс гончарства!

подарили уже 153 раз
300 грн
1 человек
90 мин.
Доступно с 6 лет
Использовать до 31.03.2020
Все необходимое выдается

Как проходит впечатление

Ученик посетит студию, где познакомится с педагогом. Он расскажет об особенностях работы с глиной и предложит выбрать изделие. Определившись, участник мастер-класса приступит к работе. Он будет крутить гончарный круг, центровать глину и придавать ей нужную форму. Благодаря советам мастера ученик создаст оригинальную чашку, вазу либо тарелку. После занятия специалист сделает обжиг посуды. Через несколько недель готовое изделие можно забрать и использовать в быту.

Почему мы выбрали арт-студию «Творча Кухня»

Школа существует более 7 лет. Ее педагоги — профессиональные мастера, обучающие разным видам искусства. Занятие по изготовлению глиняной посуды подходит взрослым и детям с 6 лет. По желанию вместо одного большого изделия ученик сможет создать два маленьких.

Место проведения

При бронировании услуги по сертификату вы сами выбираете место проведения впечатления. Мы тщательно подходим к выбору компаний, которые предоставляют впечатления. Перед началом сотрудничества мы обязательно проводим тестирование качества предоставления услуг.

Творча Кухня - Арт-студия - Львов (Щирецкая) http://www.tkstudio.com.ua/ ул. Щирецкая, 36/12, "Свадебный дом"

11 отзывов

Аня
14 июля 2019
Майстер клас пройшов на ура...нереальні враження,все було шикарно.дуже дякуємо)
Марина
8 июля 2019
https://www.facebook.com/100010243125554
Друзі подарували сертифікат з можливістю вибору подарунка. Я вибрала майстер-клас з гончарної майстерності. По-перше, мені подобається оперативність консультантів Бодо, привітність, ще не побувавши на заході, Бодо завдяки своїм співробітникам вже дарує атмосферу свята. А щодо самого майстер-класу, то він перевершив всі мої сподівання. І я за півтори години встигла зробити навіть не один, а 2 вироби. Дуже задоволена. Тепер планую подарувати такі враження своїй дитині.
Роман
4 июля 2019
https://www.facebook.com/100006765275452
Купував тут 3 сертифікати, включаючи майстер-клас по гончарству із запіканням виробів. Якби купував для себе, а не дарував сертифікати коханій, давно б уже забув. Перша проблема - в описі не вказано, що запікання не означає, що посуд можна буде використовувати, тому пересічній людині, яка не розбирається в гончарстві потрібно буде ще доплатити +/-200 грн, якщо захоче використовувати виріб, а не просто тримати на полиці. Доплатив. Друга проблема - пройшов місяць, а наших кружок немає, ми передзвонили, нам відповіли, що у них проблеми і що треба ще трохи зачекати. Вже пройшло 3 місяці, ніхто не дзвонить і, швидше за все, не подзвонить. Найгірший подарунок, який я коли-небудь дарував.
bodo
12 июля 2019
Доброго дня, Роман. Перепрошуємо за створені незручності. Затримка з випалом виробів трапилася через проблеми з піччю, на разі це питання вирішується. Доплата була за другий випал (глазурування). Ми вже вказали інформацію до опису послуги, що після першого випалу не рекомендується використовувати виріб в побуті, оскільки він насичується вологою і може зіпсуватися. Як вибачення за створені незручності, партнер дарує вам сертифікат номінальний сертифікат, який можна використати на будь-яку послугу чи товар студії. Забрати його можна на місці, під час забору виробу.
Ірина
13 июня 2019
Дякую. Було цікаво і незвично

Как будет выглядеть подарок

Ваш подарок будет отправлен на email получателя после оплаты.