Подарите урок в велошколе для двоих!

подарили уже 107 раз
700 грн
2 человека
до 2 часов
Зависит от погоды
Доступно с 16 лет
Можно привести зрителей
Использовать до 31.03.2020
Форма одежды – спортивная

Как проходит впечатление

Сначала тренер индивидуально подберет комфортное транспортное средство для каждого из учеников. После общего инструктажа по технике безопасности и азов управления последует практика. Инструктор будет подстраховывать до того момента, пока новички не смогут поехать самостоятельно. Также они научатся правильно отталкиваться и входить в повороты.

Почему мы выбрали велопрокат «Велики»

Компания «Велики» — самая большая в Украине сеть пунктов проката, сервиса и продажи велосипедов. Партнер постоянно обновляет свой парк велотранспортом лучшего качества. Велопрокат предоставляет не только фирменное снаряжение, но и сервис на самом высоком уровне.

Место проведения

При бронировании услуги по сертификату вы сами выбираете место проведения впечатления. Мы тщательно подходим к выбору компаний, которые предоставляют впечатления. Перед началом сотрудничества мы обязательно проводим тестирование качества предоставления услуг.

Велики - Велопрокат - Львов http://veliki.ua/ г. Львов, ул. Словацкого, 18

13 отзывов

Наталя
5 июля 2019
https://www.facebook.com/100004095810209
Довго не наважувалась вчитись їздити на велосипеді, але коли чоловік подарував сертифікат все ж поклала початок здійсненню мрії. Інструктор дуже привітний і спокійний, саме те що треба коли є страх щось зробити не так і впасти) 2 години навчання пройшли успішно, я їду! Ще каряво і не впевнено, але це вже перемога! Дякую інструктору за підтримку моральну і фізичну
Дарія
3 июля 2016
https://www.facebook.com/darja.pavlishin
дуже вдячні сервісу Бодо, за чудовий урок катання на велосипеді) все дуже сподобалось, дуже уважні тренери, все пройшло спокійно і без травм , навіть навчились їздити по рівній дорозі))) будемо рекомендувати ваші послуги рідним і друзям)
Наталія
7 сентября 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002231232437
Моя донька навчилася їздити на велосипеді. Я так рада за неї, дуже сподобався і тренер, і сервіс. Дякую вам, все буле дуже класно, дитина щаслива.
Христина
13 августа 2015
http://www.facebook.com/profile.php?id=931603710229845
Отримала на день народження чудовий подарунок - сертифікат BODO....довго вагалася, що ж вибрати.....але перемогла свій страх і вирішила нарешті навчитися кататися на двоколісному! І жодного моменту про це не пошкодувала!!!! Тренер терпляче підтримував мене упродовж цілого уроку, коригував усі мої помилки, давав поради. В кінцевому результаті - сама змогла кататися!!!! Я навіть не до кінця повірила в це, але факт!... навіть відео є)))))) Усім хто ще не вміє кататися, дуже рекомендую спробувати! Професіонали допоможуть подолати страх й ви самі для себе станете героєм!))) Дякую команді BODO за реалізовану давню мрію!!!!!

Как будет выглядеть подарок

Ваш подарок будет отправлен на email получателя после оплаты.