2 929 відгуків в

Виноградне обгортання
Cеанс пілінгу, масажу й обгортання з використанням косметики на основі винограду. Процедура стимулює вироблення колагену, тому шкіра стає більш пружною та зволоженою.
5 відгуків
Галя
Вчора
Послуга дуже сподобалась. Прекрасний подарунок. Салон новий, гарний. Майстер Ганнуся професіонал. Дякую.
Урок верхової їзди для двох
Для учнів підберуть коней і видадуть шоломи. Друзі навчаться впевнено триматися в сідлі та опанують основні стилі їзди. Більш досвідчені наїзники вдосконалять свої навички.
138 відгуків
Лізун
Вчора
Все сподобалось
SPA в темряві
Cеанс розслабляючого масажу тіла та голови із застосуванням ароматних олій. Процедура пройде в кімнаті з м'якою напівтемрявою — приміщення освітять кілька свічок.
15 відгуків
Олександра
Вчора
https://www.facebook.com/100004664264278
Напівтемне приміщення,аромат свічок та масел ,приємна музика,масаж у авторській техніці «SPA в темряві « ,вправний масажист ,професіонал своєї справи і надзвичайно приємна Людина Тетяна - це щось неймовірне !!!!Дякую Bodo за організацію та хороший вибір ,дякую Тетяні за відчуття ,які я отримала,дякую SPA -салону Thai Magic за атмосферу !!!І основне -дякую своїм Колежкам за прекрасний подарунок !!!Я в захваті і рекомендую усім !!!
Вечірка в кінозалі
Відпочинок з фільмами та відеоіграми в залі антікінотеатру. Тут друзі будуть грати на Xbox, співати в караоке або дивитися улюблені фільми. З собою можна принести їжу та напої.
5 відгуків
Юля
Вчора
Було дуже круто, всім дуже сподобалось. Але був один недолік - з нами не було самого класного Кубая, але то недолік з нашого боку. Всім раджу!!!
Гра на ударних
Навчання основам драмінгу за методикою американського музиканта Дома Фамуларо. Викладач складе індивідуальний план уроку, беручи до уваги навички учня.
27 відгуків
Людмила
Вчора
https://www.facebook.com/100000777328381
Майстер-клас просто шикарний. Він включає в себе і трішки теорії і практики. Година пролетіла непомітно, бо було дуже динамічно і цікаво. Тренер дуже приємний і чудово пояснює. Дуже рекомендую це враження та загалом цю барабанну школу.
Масаж трав'яними мішечками
Розслабляючий масаж з використанням розігрітої суміші лікарських рослин. Майстер опрацює всі енергетично активні точки на тілі — це дозволить зняти напруження з м'язів.
19 відгуків
Анастасія
Вчора
все сподобалось