Подаруйте аквафотосесію!

подарували вже 24 рази
2500 грн 1 люд. 2 години
2500 грн
1 людина
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

На клієнта чекає зйомка у бризках. Спочатку майстри зроблять макіяж аквакосметикою. Потім відвідувач вирушить до фотозони, де за допомогою системи «штучний дощ» на нього будуть розпорошувати воду. Фотограф дасть кілька порад щодо позування та зафіксує найкращі моменти. З собою можна взяти декілька різних вбрань. Клієнт отримає всі вдалі знімки в пакетній обробці, а 10 обраних пройдуть додаткову ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Fabrik

Для аквафотосессі в студії є окремий зал зі скляною стіною. Завдяки системі рекуперації в залі завжди тепле та свіже повітря. Також в студії є гримерна, душ і фен.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fabrik studio - Фотостудія https://www.facebook.com/fabrikphotostudio/ вул. Романа Дашкевича, 3

1 відгук

Ксеня
13 червня 2017
Я в повному захваті, такої фотосесії ще в мене не було! Знімки дуже кльові і сам процес зйомки цікавий - до бризків швидко звикаєш і починаєш імпровізувати! Дякую студії "Фабрік", компанії Бодо і звісно моїм винахідливім друзям за такий подарунок)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.