Подаруйте день в аквапарку для компанії!

1400 грн
4 людини
1 день
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі проведуть цілий день в аквапарку. Разом із вхідними квитками їм видадуть надувні круги та невеликі килимки для катання. До вечора гості зможуть тестувати різні водні атракціони, плавати в басейнах і кататися на екстремальних гірках.

Чому ми вибрали аквапарк «Пляж»

«Пляж» — один з найбільших критих аквапарків України. Його площа займає близько 14 000 м². На території комплексу працюють 9 гірок різної довжини та рівнів складності, а також 5 басейнів для дітей і дорослих. У теплу пору року відкрита літня тераса. Є душ.

 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Пляж - Аквапарк http://www.aqualviv.com.ua вул. Княгині Ольги, 114

28 відгуків

Катя
31 травня 2019
Время провела супер, много разных горок на любой вкус - попроще и для бесстрашных, очень понравилось. Красиво, чисто, несмотря на большое количество людей, ощущения толпы не было и очередей тоже. Вернусь сюда с друзьями)
Антон
24 травня 2019
Впечатление понравилось, классный аквапарк, хороший сервис. Друзья остались довольны. Спасибо, bodo:)
Ирина
21 травня 2019
Очень классное впечатление)) Отдохнули и покатались на горках с подругой. Рекомендую!
Іван
17 травня 2017
Мені і мому другу дуже сподобалось. 4 басейни, джакузі, 9 гірок, ми з води не вилазили поки не посиніли, Все було дуже класно, найбільше часу займав підйом на гірку (це сама скучна частина відпочинку), а коли ти стоїш на верху, в тебе підгинаються ноги і ти наважуєшся спуститись(це сама страшна частина), а після спуску тебе переповнють емоції і тобі хочеться повторити знов і знов. Одним Словом Всім рекомендую ! =)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.