Подаруйте день в аквапарку!

подарували вже 264 рази
350 грн
1 людина
1 день
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнт отримає квиток до аквапарку на весь день. Йому видадуть надувний круг і спеціальний килимок. У розпорядженні відвідувача будуть різні водні гірки, кожну з яких можна випробувати, і кілька басейнів. Перед розвагою та після можна прийняти душ.

Чому ми вибрали аквапарк «Пляж»

Це найбільший критий аквапарк на Західній Україні. Його площа — 14 000 м2. На території комплексу знаходяться екстремальні гірки різної висоти та рівнів складності, а також 5 басейнів. Температура повітря — +30 градусів.

 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Пляж - Аквапарк http://www.aqualviv.com.ua вул. Княгині Ольги, 114

28 відгуків

Катя
31 травня 2019
Время провела супер, много разных горок на любой вкус - попроще и для бесстрашных, очень понравилось. Красиво, чисто, несмотря на большое количество людей, ощущения толпы не было и очередей тоже. Вернусь сюда с друзьями)
Антон
24 травня 2019
Впечатление понравилось, классный аквапарк, хороший сервис. Друзья остались довольны. Спасибо, bodo:)
Ирина
21 травня 2019
Очень классное впечатление)) Отдохнули и покатались на горках с подругой. Рекомендую!
Іван
17 травня 2017
Мені і мому другу дуже сподобалось. 4 басейни, джакузі, 9 гірок, ми з води не вилазили поки не посиніли, Все було дуже класно, найбільше часу займав підйом на гірку (це сама скучна частина відпочинку), а коли ти стоїш на верху, в тебе підгинаються ноги і ти наважуєшся спуститись(це сама страшна частина), а після спуску тебе переповнють емоції і тобі хочеться повторити знов і знов. Одним Словом Всім рекомендую ! =)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.