Подаруйте Beauty Day для мами і доньки!

подарували вже 10 рази
2600 грн 2 люд. до 4 годин
2600 грн
2 людини
до 4 годин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Програма догляду, яка допоможе мамі з донькою повністю перевтілитися. Вони розташуються в сусідніх кріслах і довірять свої образи майстрам. Спеціалісти вислухають усі побажання щодо укладки та макіяжу, а також нададуть широку палітру лаків для нігтів. Стилісти вирівняють волосся або зроблять легкі кучері. Потім візажист нанесе яскравий чи ніжний мейкап. Для дитини передбачений макіяж із мінімальним використанням косметики. Третім етапом стане манікюр: майстри видалять кутикулу та покриють нігті однотонним лаком або гель-лаком.

Чому ми вибрали салон краси «Л'Етуаль»

Б'юті-студія знаходиться в центрі міста. Дітям до 12 років замість манікюру зроблять процедуру з догляду для рук: зміцнення нігтів за допомогою спеціального лаку. У 2010 році салон успішно пройшов сертифікацію Salon Expert L'Oreal Professionnel.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Л'Етуаль - Салон краси http://www.letual.com.ua/ вул. Івана Франка, 50

1 відгук

Ліна
22 лютого 2018
Відвідала разом за мамою б'юті-дей - це було справжнє свято краси. Манікюр, укладка, макіяж - все зробили як треба, ми повністю задоволені! Майстри чудові! Одразу відчуваєш себе красивою) Треба частіше маму кудись брати з собою!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.