Подаруйте екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 2 218 разів
2600 грн
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва. Оскільки організатору необхідно подати інформацію про учасників, клієнтам потрібно записатися на екскурсію мінімум за 4 календарних дні до її проведення. Також, якщо учасник не є громадянином України, йому потрібно буде доплатити за поїздку.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії в Чорнобиль https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

165 відгуків

Оксана
15 липня 2019
https://www.facebook.com/100006874833680
Чудова поїздка, все вчасно, цікавий гід, місця огляду та історії по зону відчуження.
Евгений
15 липня 2019
В целом все прошло хорошо . Нашему сопроводителю Яну отдельный респект . Много узнал нового о катастрофе .
Татьяна
15 липня 2019
https://plus.google.com/116455898918796594821
Все супер
Наташа
14 липня 2019
Спасибо большое за это впечатление! Невероятная атмосфера, незабываемые воспоминания! История, которую должен знать каждый! Помнить! Всегда!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.