Електрогітара

подарували вже 734 рази
1 людина
45 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Гітарист-початківець відвідає індивідуальне заняття, де йому нададуть усе необхідне. Він навчиться правильно тримати інструмент в руках, опанує базові акорди та дізнається, як правильно грати на електрогітарі медіатором. Також викладач розповість про підсилювачі, педалі ефектів, процесори та інше. Якщо у клієнта вже є досвід гри на гітарі, він зможе відпрацювати імпровізацію та вивчити складніші рифи.

Чому ми вибрали музичну школу YOLO

Заняття доступні для людей з будь-яким рівнем навичок. Викладач адаптує програму уроку під кожного учня в залежності від його вмінь. У школі представлені професійні інструменти від кращих світових брендів. Педагоги YOLO — досвідчені музиканти з багаторічним стажем роботи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

YOLO - Музична школа http://yolomusic.com.ua/ вул. Кульпарківська, 99

10 відгуків

Олександр
16 серпня 2018
можу запевнити, що урок підходить не тільки для новачків) я хотів трохи покращити техніку та дізнатися, на що мені варто звернути увагу під час гри. Викладач дуже добре пояснив мені нюанси, які я часто пропускав. Тепер доведеться гарно попрацювати над рухами кистей та правильним триманням медіатора, бо, як виявилося, усі 7 років я надто сильно напружував руки, що не дуже добре для м"язів. Не шкодую, що відвідав мк)
yulichka16b@gmail.com
29 листопада 2017
https://www.facebook.com/100010671363475
Сертифікат отримала в подарунок,дуже сподобалось, отримала позитивні емоці)))) рекомендую )
Василь
20 червня 2017
Отримав у подарунок сертифікат, відвідав заняття. Просто супер, настрій хороший. Задоволений. Рекомендую усім
Миша
2 травня 2017
https://plus.google.com/100288305973776808924
Очень здорово! Когда не разу не играл на гитаре и в конце занятия уже пытаешься воспроизвезсти мелодию (да еще и под аккомпанемент) - это настоящий кайф.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.