Подаруйте фотосесію ореn aіr!

2000 грн 2 люд. до 2 годин
2000 грн
2 людини
до 2 годин
Залежить від погоди
Використати до 30.04.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На пару чекає фотосесія на відкритому повітрі. За бажанням можна ще взяти із собою дитину. Попередньо клієнти самостійно виберуть локацію: міський пейзаж або мальовничий парк. Під час зйомки фотограф знайде найвигідніші ракурси та дасть кілька порад щодо позування. Через 10 днів пара отримає всі кадри (до 100 штук) в базовій обробці на зручному носії. Ще стільки ж часу знадобиться професіоналу на ретуш 10 кращих фотографій. Майстер відправить готові знімки електронною поштою.

Чому ми вибрали фотографа Andriy Dmytryshyn

Андрій Дмитришин — професіонал високого рівня. Він займається фотомистецтвом з 2016 року, а до цього працював відеооператором. Андрій брав участь у зйомках для Mercedes-Benz Week, Lviv Fashion Week, реклами одягу та нижньої білизни. У нього є досвід у предметних, портретних, весільних фотосесіях, а також зйомках у стилі Glamour, Love Story та ню.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Andriy Dmytryshyn - Фотограф https://andriydmytryshyn.pixieset.com/ Місце зустрічі погоджується з провайдером

1 відгук

Валентина
13 серпня 2019
Зйомка дуже сподобалася. Фотографувалися в парку, а потім трішки прогулялися вулицею. Фотографія яскраві та теплі! Дуже дякую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.