Подаруйте футболгольф для двох!

подарували вже 124 рази
300 грн
2 людини
до 8 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Гра, яка поєднує в собі одразу 2 види спорту — футбол і гольф. Інструктор пояснить нюанси, а потім видасть друзям спортивний інвентар. Після цього приятелі зможуть влаштувати турнір. За умовами гри кожен учасник повинен буде влучити в 9 лунок, зробивши якомога менше ударів по м'ячу.

Чому ми вибрали центр футбольгольфу Football Land

Гра проходить у клубі «Наварія», відкриття якого відбулося в 2017 році. Він розташувався на території спортивно-гребної бази. Площа поля — 0,5 га. Загальна протяжність маршруту (з переходами) — 430 м. Для підрахунку ударів і влучень в лунку гравцям видадуть спеціальну скретч-карту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Football Land - Центр футболгольфу - Львів http://www.footballland.com.ua Львівська обл., с. Наварія, вул. Берегова, 7, Спортивно-веслувальна база

6 відгуків

Ігор
8 квітня 2019
Ходив разом із другом, було дуже круто)) Ніколи не думав, що це може бути так весело)) І класний досвід!! Реально сподобалось спробувати щось нове)
Андрій
1 квітня 2019
Було дуже кльово! Це вперше ми пробували грати в таку гру, то дуже цікавий досвід) Варто спробувати!
Артем
29 березня 2019
Дякую компанії за можливість спробувати незвичайну гру. До цього грав лише у футбол. Футболгольф дуже сподобався, весело і активно. Грали великою компанією, всі у захваті.
Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.