Індивідуальний курс фотографії

1 людина
7 занять по 90 хв.
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Майстер пояснить закони композиції та експонометрії, навчить визначати вдалий ракурс і обробляти знімки в фоторедакторі. Наставник покаже, як боротися з жорстким сонячним світлом і знімати в променях заходу. Учень буде практикувати портретну і предметну зйомку в студії, репортажну і пейзажну — на вулиці. Можна використовувати свою камеру або орендувати апаратуру в студії.

Чому ми вибрали фотошколу Modern

Викладачі школи — фотографи з багаторічним стажем роботи. Основну частину занять становить практика. Програма підбирається індивідуально для кожного учня. Курс можуть відвідати початківці й більш досвідчені фотографи. Modern розташована в центрі міста.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Modern - Фотошкола http://www.fotomodern.com.ua/ вул. Галицька, 1

5 відгуків

Вика
19 жовтня 2017
Курс пролетел на одном дыхании, настолько интересно и полезно было учиться! Преподаватель просто супер, умеет не только объяснить, но и заинтересовать так, что домой приходишь и продолжаешь учиться. Кажется, что 7 занятий - совсем немного, особенно когда совсем не умеешь фоткать, но я стоооолькому научилась, что всем рекомендую, даже если вы не планируете быть фотографом, а просто для себя.
Андрій
30 вересня 2014
Надзвичайно пізнавальна штука для тих, хто має проф цифрову камеру, але не розуміє, яка то корисна річ. Весь курс відходив із величезним задоволенням! Не пропустив жодного заняття, хоча із работою було складно всюди встигати.
Злата
28 травня 2014
Завжди мріяла про таке))) Величне дякую моїм найкращим у світі друзям за такий чудовий подарунок!!! Я у захваті вже від першого заняття, викладач - справжній професіонал, навіть мені як "зеленому" новачку все зрозуміло)
Виктор
19 грудня 2013
Хороший, логически выстроенный курс. Благодарю преподавателя за отдачу и выдержку. Рекомендую в качестве подарка для представителей всех возрастов. Отдельное спасибо компании Бодо за предоставление услуги. Я получил искреннее удовольствие.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.