Подаруйте вечір в кінозалі для компанії!

подарували вже 674 рази
800 грн 4 люд. 3 години
800 грн
4 людини
3 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Друзі відвідають антикінотеатр. Їх проведуть у персональний зал, що обладнаний великим екраном і професійною акустичною системою. Компанія розташується на пуфах або диванчиках. Фільм для перегляду друзі виберуть на свій розсуд. За бажанням вони візьмуть з собою їжу та напої. Після сеансу можна пограти на приставці Xbox.

Чому ми вибрали антікінотеатр Rockfellow

Rockfellow знаходиться поруч з Національним університетом «Львівська політехніка». У розпорядженні клієнтів буде зал «Гетсбі» з екраном на всю стіну. Перегляд буде проходити для друзів індивідуально.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rockfellow - Антикінотеатр - Львів https://www.facebook.com/rockfellowlviv/ вул. Генерала Чупринки, 5

13 відгуків

Тимур
12 липня 2018
Впечатление хорошее, получили много положительных эмоций, посмеялись. Это плюсы. Минусы: в маленьком зале тесно играть в сенсорные игры, да и самих игр очень маленький выбор. Но в целом остались довольны. Как для первого раз сойдёт )
bodo
12 липня 2018
Тимур, добрый день. Спасибо за ваш отзыв. Мы передали информацию партнеру. В ближайшем времени количество игр увеличится. Еще благодарим за отзыв и ждем вас на новых впечатлениях.
Пяткина Эльвира Вячеславовна
19 липня 2017
Что больше всего понравилось?Нестандартное время провождение, смотрели фильм и играли в xbox Почему выбрали именно это впечатление?Сертификаты, вложенные коллегами, мне не понравились, я доплатила и выбрала развлечение для компании Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления?Положительно, сейчас это достаточно популярно Кто подарил подарок?Коллеги
Игорь
19 травня 2017
Отмечали день рождения друзей, получили огромное удовольствие. Времени хватило и на просмотр фильма и на "посиделки". До этого не знал о существовании "антикинотеатров". Хорошая идея - будем Вашими клиентами. :)
Марта
5 квітня 2017
Обрали "кінозал для компанії". Цілком задоволені місцем та умовами. Провели гарно час та задоволені, що обрали Bodo.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.