Подаруйте курс йоги!

подарували вже 357 рази
750 грн
1 людина
8 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Під час тренувань інструктор розкаже новачку про всі тонкощі хатха-йоги. Учень зрозуміє, як правильно контролювати дихання та медитувати. Під керівництвом тренера він навчиться виконувати базові асани. Заняття допоможуть розвинути гнучкість тіла та привести в тонус м'язи спини.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

У залах студії є все необхідне для комфортних тренувань — дзеркала в повний зріст, а також централізована система вентиляції та кондиціонування повітря.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Loft Studio - Фітнес клуб https://loft-studio.com.ua/ вул. Липинського, 28

23 відгуки

Марта
1 червня 2019
https://www.facebook.com/100004185332104
Інструктор Кіра знає свою справу, я вперше була на йозі, і щаслива що спробувала, якщо йти ше раз-то до неї . Не думала що можна пробувати говорити зі своїм тілом, але получилось! Дякую організаторам Бодо за постійну увагу! Ви неймовірні:) Одним словом- дуууже задоволена!
Христя
17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.