Подаруйте курс стретчингу!

подарували вже 33 рази
950 грн 1 люд. 12 занять по 60 хв.
950 грн
1 людина
12 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спортсмен вирушить до фітнес-клубу, де буде займатися протягом місяця. Переодягнувшись в зручну спортивну форму, він приєднається до невеликої групи. Викладач покаже комплекс безпечних вправ на розтяжку м`язів. Вони сприяють розширенню діапазону рухів. Після курсу регулярних тренувань можна займатися вдома самостійно.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

Для тренувань є два зали для дорослих і дітей. Вони обладнані вентиляційною системою. У клубі є роздягальня з підігрівом підлоги. Інструктор зі стретчінгу — кваліфікований фахівець з реабілітації та відновлення організму після травм.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Loft Studio - Фітнес клуб https://loft-studio.com.ua/ вул. Липинського, 28

1 відгук

Галинка
12 грудня 2017
Дуже вдячна друзям за подарунок! Неймовірні враження від занять, і я справді змогла сісти на шпагат) Здійснилась мрія дитинства) Викладач досвідчений, знає багато про стретчінг і різні його види. Дякую Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.