Курс вокалу

подарували вже 15 рази
1 людина
24 уроки по 45 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2020

Курс вокалу — що це?

3 місяці індивідуальних занять з академічного та естрадного співу, програма яких складена за визнаною в усьому світі американською методикою. Курс складається з 24 майстер-класів вокалу, на яких тренер буде працювати тільки зі своїм учнем. Це величезний спектр нових знань та суттєвий внесок у розвиток таланту: від постановки голосу до підбору власного репертуару. В кінці курсу можна відзняти виконання улюбленої пісні на відео, такий спритний трюк допоможе у створенні власного сценічного образу.

24 заняття вокалу за американською методикою

Сет Ріггс (Seth Riggs) і Бретт Меннінг (Brett Manning) — найвідоміші викладачі вокалу багатьох популярних виконавців американського поп-листа. Серед їх учнів числиться Мадонна, Селін Діон, Майкл Джексон і багато інших іменитих вокалістів. Методика американських гуру повністю адаптована під українську сцену викладачами музичної школи Sviatoslav Adept. Вони склали повноцінний 3-місячний курс вокалу з 24 занять.

Відеозапис улюбленої композиції

В кінці курсу виконати улюблену пісню можна буде перед об'єктивом камери. Такий досвід допоможе подивитися на свій сценічний образ з боку.

Як все проходить?

Щасливчик пройде навчання під керівництвом досвідченого тренера, професійного музиканта і вокаліста у стінах відомої школи музики Sviatoslav Adept. Це рідкісна можливість навчатися вокалу за американськими методиками, адаптованими вчителями школи під потреби вітчизняної сцени. Всього належить відвідати 24 заняття, кожне тривалістю 45 хвилин. На всіх уроках тренер буде приділяти увагу Щасливчику індивідуально. Разом вони пройдуть постановку голосу, вивчать різні манери співу, освоять ази академічного та естрадного вокалу. Це відмінна можливість вдосконалити свої навики або почати розвивати талант з нуля.

Програма для новачків включає:

  • постановку голосу
  • вивчення різних манер співу
  • імпровізацію
  • академічний та естрадний вокал
  • підбір індивідуального репертуару

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

YOLO - Музична школа http://yolomusic.com.ua/ вул. Кульпарківська, 99

15 відгуків

Елена
16 серпня 2018
Спасибо парню за супер подарок! Петь люблю, но никогда не посещала специальных уроков. Как оказалось, они очень полезны и реально помогают открыть достоинства собственного голоса. Было приятно работать с преподавателем - профессионалом и положительные человеком. Сначала стесняешься, а потом трудно остановиться) Рекомендую всем, даже если вы думаете, что голоса у вас нет, такие мастер-классы помогают раскрыться! Спасибо Бодо!
Олександр
6 листопада 2017
https://www.facebook.com/100001298403807
Впервые воспользовался подарочным сертификатом от Bodo. Друзья подарили на День Рождения, выбрал мастер-класс по вокалу. Песни у костра под гитару это классно, но когда учитель ставит тебе голос, а ты понимаешь, что рот у тебя вообще-то не "открывается"... И как я жил раньше с этим?! Разные упражнения позволяют правильно расслабиться и потом попробовать спеть одну из любимых песен(у меня это была "Сонце" С.Вакарчука). Спасибо инструктору Адриане(г.Львов) за отличный урок пения! Осталось только практиковать все что узнал :) И вообще классная идея за короткое время без подготовки окунуться в новую сферу знаний и опыта, и не важно, ты новичок или уже пробовал себя в этой сфере. В общем очень здорово, что можно в любом возрасте попробовать себя в роли певца, художника, танцора и других амплуа... Спасибо Bodo!
Таня Федорів
24 січня 2017
all was well
Уляна
9 вересня 2016
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить. Обов'язково прийду ще) Щиро вдячна компанії BODO за отримані емоції і високий рівень послуг!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.