Подаруйте квест у темряві для друзів!

1300 грн
8 людей
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Друзі вирушать до квест-кімнати. Спочатку вони розділяться на дві команди — «жертв» і «мисливців». Після інструктажу компанія увійде в приміщення в цілковитій темряві. Мета першої половини учасників — сховатися, а другої — знайти «жертв». Відвідувачі опиняться в незвичайних умовах і зможуть випробувати себе. Після першого раунду гравці поміняються ролями.

 

Чому ми вибрали квест у реальності XRoom

Квест-кімната знаходиться недалеко від парку ім. Івана Франка. Наразі компанія організувала понад 25 ігрових і квест-проектів у 3 містах України. Команда XRoom — згуртований колектив, у складі якого працюють кращі сценаристи країни.

 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

XRoom - Квест у реальності - Львів https://xroom.com.ua/lviv/uk/ вул. Гоголя, 6/8

2 відгуки

Надія
6 травня 2019
Було дууууже лячно, але таааак круто! Емоції зашкалювалииии ))) Це щось неймовірне! Я і подумати не могла, що коли вимикається світло, ти стаєш таким лякливим )) Раджу тим, хто хоче полоскотати собі нерви! Ви не пошкодуєтеее!)))
Алина
30 квітня 2019
Посещала много квестов, этот оказался в самом необычном формате, нам с друзьям очень понравилось!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.