Подаруйте квест у темряві для компанії!

подарували вже 11 рази
900 грн
4 людини
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Після невеликого інструктажу друзів розділять на дві команди. Одні стануть «мисливцями», а інші — «жертвами». За відведений час «мисливці» повинні знайти «жертв». Після того як місія буде виконана, учасники зможуть помінятися ролями. Гра проходитиме в зачиненій кімнаті в цілковитій темряві.

Чому ми вибрали квест у реальності XRoom

У команді квест-центру працюють одні з кращих сценаристів України. Дістатися XRoom буде нескладно — він розташований поруч із парком ім. Івана Франка. В арсеналі компанії більше 25 проектів у різних містах країни. Для гри кожному видають спеціальні окуляри та каску.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

XRoom - Квест у реальності - Львів https://xroom.com.ua/lviv/uk/ вул. Гоголя, 6/8

2 відгуки

Надія
6 травня 2019
Було дууууже лячно, але таааак круто! Емоції зашкалювалииии ))) Це щось неймовірне! Я і подумати не могла, що коли вимикається світло, ти стаєш таким лякливим )) Раджу тим, хто хоче полоскотати собі нерви! Ви не пошкодуєтеее!)))
Алина
30 квітня 2019
Посещала много квестов, этот оказался в самом необычном формате, нам с друзьям очень понравилось!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.