Подаруйте майстер-клас боксу для двох!

подарували вже 345 рази
400 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Інструктор оцінить навички учнів і підбере відповідні вправи. Під час уроку спортсмени навчаться приймати правильну стійку, завдавати удари, ставити блоки і захищатися. Викладач покаже основні боксерські прийоми і простежить за правильністю їх виконання.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств «Бастіон»

У спортивному клубі є безліч боксерських мішків, груш і тренажерів. Педагог допоможе опанувати техніки боксу як дорослим, так і дітям. Відвідати тренування може спортсмен з будь-яким рівнем підготовки — для кожного розробляють індивідуальну програму заняття. Майстер-клас проходить на професійному рингу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Бастіон - Клуб єдиноборств http://bastion98.lviv.ua/ ул. Трилевского, 12

11 відгуків

Інна
2 жовтня 2018
Подарувала сину на день народження, ходить на заняття із задоволенням. Після кожного тренування захоплено розповідає про свої успіхи і чудового тренера))
Андрей
11 березня 2017
урок бокса - отличный. началось все с разминки- около 20 минут, уже было понятно, что все серъезно, не спортивному человеку будет не просто. колличество и разновидности упражнений разминки - колоссальные. Размяли все мышцы и косточки. само занятие - дает понимание сколько приемов нюансов и деталей существует в боксе. Для многих это будет повод задуматься о том, чтобы заняться боксом на постоянной основе. Ощущения после тренировки отличные, крепатура держалась дня 2-3. Спасибо тренеру.
Віталій
23 грудня 2015
Корисне враження для усіх, хто захоплюється цим видом спорту. Краще 1 раз сходити на майтер-класс, ніж намагатися самостійно навчитися й робити помилки. Мене тренер позбавив типових помилок новачків за 20 хвилин. дякую за гарний подарунок моїй коханій!
Денис
17 лютого 2015
Тренувальне приміщення заслуговує окремих слів. Заходиш туди і хочеться лишитися. Впадає в око, що все виглядає геть новеньким, вочевидь, до інвентаря ставляться дбайливо, бо зіспсованого нічого я не побачив. Дисципліна діє, тренер не пройде повз, щоб не зробити зауваження або навпаки підбадьорити. Я навіть серйозно подумував про те, щоб записатися й надалі на занняття. Але поки ще розмірковую над такою можливістю.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.