Майстер-клас великого тенісу для 2

подарували вже 425 рази
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Майстер-клас великого тенісу для двох — що це?

Можливість позайматися на професійному корті з особистим тренером. Майстер-клас підійде гравцям будь-якого рівня підготовки. Інструктор складе програму заняття в залежності від навичок учнів. Початківців навчить правильній стійці і впевненій подачі, а тим, хто добре знайомий з тенісом, покаже техніку більш складних ударів. Також кожного гравця чекає невеликий спаринг в кінці заняття — відмінна можливість зіграти з викладачем один на один. 

Корти зі спеціальним покриттям

Оскільки учні будуть тренуватися на професійному тенісному корті, їм необхідно одягти взуття з гладкою підошвою. Вона забезпечить добре зчеплення і не буде псувати м'яке покриття.

Комфортні умови

На території клубу є зручні сучасні роздягальні та душові. Тому на заняття учні можуть взяти з собою лазневі приналежності та освіжитися відразу після інтенсивного тренування.

Як все відбувається?

Щасливчик з другом відвідають тенісний клуб «Південний». На місці їх зустріне інструктор, який видасть гравцям спортивний інвентар — підбере ракетку потрібного розміру та видасть м'ячі. Спортсменам, які прийшли на корт в перший раз, тренер пояснить основи тенісу та покаже базові удари. А учням, які вже знайомі з теорією, профі запропонує відразу приступити до практики. На завершення Щасливчик і його друг зможуть закріпити навички у тренувальному матчі — в ролі суперника виступить викладач. Всього гравці проведуть на корті 1 годину.

Видають спортивний інвентар

Щасливчику та його другові не доведеться брати в оренду або везти з дому громіздку ракетку. Все необхідне їм видадуть у тенісному клубі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Південний - Тенісний клуб http://www.pivdennij.com/mahazyn/index/index/shop/1633/ вул. Щирецька, 36

9 відгуків

Микола
21 серпня 2015
Чудова можливість поздоровити близьку людину - враження від Бодо! Ми купили сину на 18 років цей майстер-класс. Усе відбулося на найвищому рівні. А я був радий провести час з синочком.
Віта
19 березня 2015
Сподобалося враження дуже! Ходили з коханим. Ми трохи граємо самі, тому більше відпрацьовували різноманітні фінти.
Христя
13 листопада 2014
Веселе дозвілля. Іти на теніс удвох це ідеальний варіант. Зважаючи що ані я, ані мій хлопець грати не уміли, було цікаво + рівень приблизно однаковий, равні умови. усе доволі просто і здебільшого важлива швидкість реакції. ну і бігати швидно теж не лишнє.
Єгор
14 липня 2014
Це кул! Виснажує, але вражає. Залюбки б зіграв ще, тільки б на місце тренера поставив би суперника з моєї "вагової" категорії, бо я ще повний нуль. Інакше замагатися нереально, тільки за м'ячем бігати:))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.