Подаруйте майстер-клас гончарства!

подарували вже 151 рази
300 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень відвідає студію, де познайомиться з педагогом. Він розповість про особливості роботи з глиною та запропонує вибрати виріб. Визначившись, учасник майстер-класу перейде до роботи. Він буде крутити гончарний круг, центрувати глину та надавати їй потрібну форму. Завдяки порадам майстра учень створить оригінальну чашку, вазу або тарілку. Після заняття фахівець зробить випал посуду. Через кілька тижнів готовий виріб можна забрати та використовувати в побуті.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

Школа існує понад 7 років. Її педагоги — професійні майстри, що навчають різним видам мистецтва. Заняття з виготовлення глиняного посуду підходить дорослим і дітям з 6 років. За бажанням замість одного великого виробу учень зможе створити два маленьких.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творча Кухня - Арт-студія - Львів (Щирецька) http://www.tkstudio.com.ua/ вул. Щирецька, 36/12, "Весільний будинок"

11 відгуків

Аня
14 липня 2019
Майстер клас пройшов на ура...нереальні враження,все було шикарно.дуже дякуємо)
Марина
8 липня 2019
https://www.facebook.com/100010243125554
Друзі подарували сертифікат з можливістю вибору подарунка. Я вибрала майстер-клас з гончарної майстерності. По-перше, мені подобається оперативність консультантів Бодо, привітність, ще не побувавши на заході, Бодо завдяки своїм співробітникам вже дарує атмосферу свята. А щодо самого майстер-класу, то він перевершив всі мої сподівання. І я за півтори години встигла зробити навіть не один, а 2 вироби. Дуже задоволена. Тепер планую подарувати такі враження своїй дитині.
Роман
4 липня 2019
https://www.facebook.com/100006765275452
Купував тут 3 сертифікати, включаючи майстер-клас по гончарству із запіканням виробів. Якби купував для себе, а не дарував сертифікати коханій, давно б уже забув. Перша проблема - в описі не вказано, що запікання не означає, що посуд можна буде використовувати, тому пересічній людині, яка не розбирається в гончарстві потрібно буде ще доплатити +/-200 грн, якщо захоче використовувати виріб, а не просто тримати на полиці. Доплатив. Друга проблема - пройшов місяць, а наших кружок немає, ми передзвонили, нам відповіли, що у них проблеми і що треба ще трохи зачекати. Вже пройшло 3 місяці, ніхто не дзвонить і, швидше за все, не подзвонить. Найгірший подарунок, який я коли-небудь дарував.
bodo
12 липня 2019
Доброго дня, Роман. Перепрошуємо за створені незручності. Затримка з випалом виробів трапилася через проблеми з піччю, на разі це питання вирішується. Доплата була за другий випал (глазурування). Ми вже вказали інформацію до опису послуги, що після першого випалу не рекомендується використовувати виріб в побуті, оскільки він насичується вологою і може зіпсуватися. Як вибачення за створені незручності, партнер дарує вам сертифікат номінальний сертифікат, який можна використати на будь-яку послугу чи товар студії. Забрати його можна на місці, під час забору виробу.
Ірина
13 червня 2019
Дякую. Було цікаво і незвично

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.