Мастер-класс капкейков для компании

4 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2020

Майстер-клас капкейків для компанії — що це?

Навчитися випікати капкейки й дізнатися про історію їх походження можна на уроці з приготування десертів із різними наповнювачами. Ккапкейки — це американські тістечка, оздоблені кремом. На заняття Щасливчик може прийти з трьома друзями.

Можливість створити десерти з різними смаками

Щасливчики зможуть приготувати ванільні капкейки з полуничним кремом та брауні з кремом із вершкового сиру маскарпоне. 

Солодощі можна забрати з собою

Готові десерти можна продегустувати на місці або ж забрати з собою в зручній коробочці. У студії акуратно запакують всі капкейки так, що жодне тістечко не втратить гарний вигляд.

Як усе відбувається?

Навчання майстерності приготування вишуканих кондитерських виробів пройде в групі до 12 чоловік. Практично 2 години Щасливчики під керівництвом досвідченого майстра будуть створювати різні десерти. На майстер-клас компанія вирушить у львівську пекарню-кондитерську SHOco, в ньому можуть взяти участь навіть діти, старші 12 років. Усе необхідне для приготування надається, солодощі можна забрати з собою у спеціальній коробочці.

Усе необхідне надається

Учасники майстер-класу отримають усе, що буде потрібно для створення вишуканих десертів. Щасливчикам нададуть фартух, посуд, рецепти та продукти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SHOco - кондитерська https://www.facebook.com/SHOco.bakery/ вул.академіка Андрія Сахарова,44

2 відгуки

Соломія
11 липня 2017
https://www.facebook.com/100001873528055
Майстер-клас для дитини в 8 років, точно не забудеться. Він був дуже пізнавальний цікавий і саме головне СМАЧНИЙ)
Ольга
24 лютого 2017
На майстер-клас ходили з сестрою, потім не знали як ділити ту смакоту! Хочеться не просто скуштувати, а просто обжертися тими капкейками, бо вони надзвичайні)) Добре, що тепер просто вдома можна їх приготувати. Про сам майстер-клас: було цікаво, група невелика набралась. Відчули себе справжніми шефами)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.