Подаруйте майстер-клас пінг-понгу!

подарували вже 126 рази
300 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Майстер-клас відбудеться в індивідуальному форматі: з новачком працюватиме персональний тренер. Він оцінить поточні навички і підбере відповідні вправи. Інструктор видасть ракетку та пояснить базові правила. Новачок зможе попрактикуватися в правильних подачах і ударах, а більш досвідчений гравець — відпрацювати техніку й опанувати нові прийоми.

Чому ми вибрали клуб настільного тенісу Home-Club

Майстер-клас проводить КМС з настільного тенісу. На час заняття учневі видадуть професійний інвентар. Просторі зали для тренувань оснащені системою кондиціонування. Є душ і роздягальня.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Home-Club - Клуб настільного тенісу https://homeclub.lviv.ua/ вул. Щирецька, 36

2 відгуки

Таня Пилипчук
8 червня 2019
Дуже сподобалось враження.) Я в шаленому захваті.) Побільше б таких вражень і позитивних емоцій.)
Катерина
12 квітня 2018
У нас із подругою був чудовий тренер) дуже зрозуміло все пояснив, допоміг освоїтися. Я взагалі жодного разу не грала в пінг-понг та боялася, що радше комусь око виб"ю))) але все було круто, навчилася відбивати м"ячі, подачі робити. Дуже багато позитивних вражень) дякую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.