Подаруйте майстер-клас штруделя для двох!

подарували вже 339 рази
550 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі приготують два пироги з фруктовою начинкою під керівництвом викладача. Кондитер розповість і покаже все, що потрібно знати для випічки. Перед уроком учням видадуть фартухи, посуд і свіжі продукти. Наставник керуватиме процесом — він покаже, як зробити тісто й загорнути в нього начинку. Кожен приготує штрудель вагою 500 г. Поки вироби будуть пектися, учні зможуть поставити запитання кондитерові. Десерти можна продегустувати відразу після заняття або забрати з собою.

Чому ми вибрали міську пекарню «Львівські пляцки»

Пекарня зручно розташована в центрі міста. Майстер-клас проводить професійний штрудельмейстер. Заняття пройде для клієнтів індивідуально. Для випікання десертів використовується сучасна піч, у якій можуть поміститися до чотирьох штруделів одночасно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Львівські пляцки - Міська пекарня - Львів http://www.pliacky.lviv.ua/ пл. Ринок, 13

12 відгуків

Наталя
17 липня 2019
https://www.facebook.com/100007410902996
Нам дуже сподобався майстер-клас)) у нас був дуже привітний шеф, який навчив нас готувати смачнющий штрудель)
Вика
4 липня 2019
https://www.facebook.com/100017199125279
Все прошло великолепно! Олег, кто проводил мастер-класс, просто душка. Все показал, рассказал. Парень очень позитивный и весёлый. Сам мастер-класс интересный. Пляцки получились вкусными. Рекомендую! Очень круто было и атмосферно
Таня
23 червня 2019
Все було дужеееее чудово і смачно. Рекомендую
Olia Nek
3 червня 2019
Мені з моїм чоловіком дуже сподобався майстер-клас по приготуванню штруделів! Було справді цікаво й атмосферно! Майстер, який проводив цей МК, був дуже приємним і уважним до нас. Він розказав нам про історію штруделя та детально показав процес його приготування. Під його керівництвом ми спекли два чудові, смачні штруделі, які потім забрали зі собою додому)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.