Майстер-клас стейків для двох

подарували вже 314 рази
2 людини
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі вирушать на кухню ресторану. Тут їм видадуть усе необхідне: свіжі продукти, фартухи та посуд. Спочатку шеф-кухар розповість про технологію приготування страв та зберігання м'яса. Потім новачки виберуть вид стейка, який вони приготують під керівництвом наставника. Наприкінці майстер-класу можна продегустувати готові страви. До них подадуть гарнір і напої.

Чому ми вибрали ресторан Culinarium

Майстер-клас пройде під керівництвом шеф-кухаря з багаторічним досвідом роботи. У ресторані запікають на грилі на відкритому вогні. Стейки готують з охолодженого м'яса. Інтер'єр закладу виконаний в стилі модерн.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Culinarium - Ресторан http://kavalier.com.ua/uk/restoran/restoran вул. Старознесенська, 70

7 відгуків

Іван
29 травня 2019
https://www.facebook.com/100001800293515
Було дуже цікаво і вкусно.
Лілія
4 березня 2019
Замовляли враження для співробітнці, як весільний подарунок. Саме враження надзвичайно цікаве. Але на сторінці BODO вказана недостовірна і неповна інформація щодо цієї послуги, що є прямим порушенням прав споживачів. А саме, не вказано, що час (лише 13 год) і дата (лише будні дні) проведення майстер-класу вже вирішино за клієнта партнером BODO (в даному випадку рестораном Culinarium, Kavalier boutique hotel. На даний момент пара не може скористатись послугою, через обмеження, про які не вказано на цій сторінці.
bodo
4 березня 2019
Доброго дня, Лілія. Ми перепрошуємо за надані незручності, компанія Bodo не вважає це нормою. Інформація щодо графіка роботи не розміщується, оскільки у партнерів графік змінюється, а ми не бажаємо вводити в оману покупців. Інформацію щодо запису на враження ми з радістю повідомляємо отримувачу та обираємо разом з ним оптимальний варіант дати та часу. Партнер працює кожний день, але саме майстер-клас проходить тільки о 13:00. Оскільки багато клієнтів бажають записатись на вихідні, наразі на сайті недоступні для запису найближчі вихідні, оскільки вони вже зайняті. Отримувача сертифікату вже записали на послугу, сподіваємось, що не дивлячись на цю ситуацію враження сподобається.
Галич Елена
26 лютого 2019
https://www.facebook.com/100013443707431
Добрый вечер. Мастер-класс - супер! Большое спасибо!!!
Володимир
3 липня 2018
Майстер-клас по приготуванні стейків просто чудовий, дуже сподобалося як шеф кухар все розповів про різні типи стейків, стейки получилися суперовські, просто танули у роті, реомендую.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.