Подаруйте майстер-клас тверку!

подарували вже 304 рази
200 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Урок пройде віч-на-віч з досвідченим тренером. Він складе індивідуальний план заняття з огляду на фізичну підготовку новачка. Майстер-клас почнеться з розминки — для розігріву м'язів і зв'язок. Потім танцюрист покаже базові елементи тверка. Наприкінці заняття хореограф об'єднає всі елементи в одну міні-зв'язку, яку виконає учень.

Чому ми вибрали танцювальну студію iLike

Засновником школи є фіналіст телепроекту «Танцюють всі» Вадим Лященко. Це перша в Західній Україні студія сучасної хореографії європейського рівня для людей будь-якого віку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

iLike - Танцювальна студія http://ilike-ac.com/ вул. Шевченка, 20

3 відгуки

Діана
27 червня 2019
https://www.facebook.com/100009479638247
Дуже приємна дівчинка - тренер: все доступно пояснює, підлаштовується під темп учня, дає поради. Найкраще кардіо, яке тільки можна придумати)
Яна
8 серпня 2018
Подруга подарувала на день народження. Дуже сподобалось. І навчилась багато всього, і потанцювала від душі. Думаю тепер записатись на цілий курс. Дякую Бодо за чудове враження)
Олеся
9 серпня 2017
Мала досить скептичне ставлення до тверку, аніж поки не спробувала! Це тааак весело! Водночас заряджає енергією та прокачує м'язи. Спробуйте, воно того варте!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.