Подаруйте відвідування музею фотоілюзій для двох!

подарували вже 117 рази
500 грн
2 людини
не обмежено
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Друзі потраплять у світ оптичних ілюзій. На гостей чекає прогулянка над прірвою з розжареною лавою, подолання сил гравітації, підкорення космосу та візит до Країни Чудес. Фотограф зробить знімки на кожній локації. На пам'ять про незвичайний досвід відвідувачі отримають 70 оригінальних кадрів в електронному вигляді. Гуляти музеєм можна цілий день — час перебування не обмежено. 

Чому ми вибрали музей Photo illusion

Протягом години професіонал буде фотографувати відвідувачів, а за декілька днів надішле їм на пошту всі вдалі знімки. Дістатися Photo illusion нескладно, адже він розташований у пішій доступності від Львівської ратуші.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Photo illusion - Музей - Львів http://foto-illusion-lviv.com.ua/ вул. Джохара Дудаєва, 14

6 відгуків

Любов
3 червня 2019
Музей фотоілюзій допомогла обрати оператор сайту! Приємний, ввічливий персонал завжди радий допомогти та прокунсультувати. Тут є 16 різних локацій, кожна з яких є різною за формою, стилем та емоціями, які має відчути людина, фотографуючись там. Найважливіше – це увімкнути фантазію. Підійде, як для дорослих так і для малечі!
Аня
28 травня 2019
https://www.facebook.com/100003362191097
В музеї ілюзій сподобалось, гарно проведений час, отримали море емоцій.
Лилия
23 травня 2019
Привіт!!! Враження дуже сподобалось. Персонал закладу привітний, та лояльний. Дівчинка фотограф- професіонал своєї справи. Віддихнули та отримали море емоцій та незабутні фото. ДЯКУЮ!!!!
Тетянка
20 березня 2019
Давно хотіла відвідати щось подібне. Насправді дуже круте враження. Після відвідування в інстаграмі куча креативних світлинок )))) Дякуюююю
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.