Подаруйте відвідування музею фотоілюзій!

подарували вже 41 рази
250 грн
1 людина
не обмежено
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Гість вирушить до музею оптичних ілюзій з креативними локаціями, де можна зробити незвичайні знімки. Відвідувача сфотографують у Задзеркаллі, в пащі акули, в космосі, а також біля вулкана. За декілька днів після візиту до Photo illusion клієнт отримає близько 70 вдалих кадрів, які надішлють електронною поштою.

Чому ми вибрали музей Photo illusion

Знаходиться креативний простір у центрі Львова — неподалік площі Ринок. На місці працюватиме професійний фотограф. Він допоможе з позуванням, а також створить оптичний обман на світлинах. Гуляти музеєм можна протягом усього дня.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Photo illusion - Музей - Львів http://foto-illusion-lviv.com.ua/ вул. Джохара Дудаєва, 14

6 відгуків

Любов
3 червня 2019
Музей фотоілюзій допомогла обрати оператор сайту! Приємний, ввічливий персонал завжди радий допомогти та прокунсультувати. Тут є 16 різних локацій, кожна з яких є різною за формою, стилем та емоціями, які має відчути людина, фотографуючись там. Найважливіше – це увімкнути фантазію. Підійде, як для дорослих так і для малечі!
Аня
28 травня 2019
https://www.facebook.com/100003362191097
В музеї ілюзій сподобалось, гарно проведений час, отримали море емоцій.
Лилия
23 травня 2019
Привіт!!! Враження дуже сподобалось. Персонал закладу привітний, та лояльний. Дівчинка фотограф- професіонал своєї справи. Віддихнули та отримали море емоцій та незабутні фото. ДЯКУЮ!!!!
Тетянка
20 березня 2019
Давно хотіла відвідати щось подібне. Насправді дуже круте враження. Після відвідування в інстаграмі куча креативних світлинок )))) Дякуюююю
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.