Подаруйте занурення в світ VR-ігор для компанії!

1000 грн
4 людини
60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Компанію друзів зустріне інструктор і видасть кожному необхідне спорядження: шолом, навушники та контролери. Потім адміністратор розповість, як користуватися кожним приладом і запропонує вибрати клієнтам ігри. Після цього друзі зможуть зануритися в світ віртуальних розваг.

Чому ми вибрали клуб віртуальної реальності VR Cube

Клуб знаходиться в центрі міста, недалеко від Оперного театру. У VR Cube використовують сучасне обладнання HTC Vive, завдяки якому занурення проходить максимально реалістично. Вибрати можна одну або декілька ігор, серед яких є шутери, бродилки, симулятори, головоломки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

VR Cube — Клуб віртуальної реальності http://vr-cube.pro/ вул. Дмитра Данилишина, 6

3 відгуки

Мирослав
5 червня 2019
Классный выбор игр, отличное оборудование, все понравилось) Буду рекомендовать друзьям.
Марія
29 травня 2019
Було дуже класно, ігри сподобались, ми круто повеселились, дякую))
Наталія
27 травня 2019
подарували сертифікат на роботі на день народження. нам із друзями дуже сподобалось. привітні адміністратори і досить багато ігор на вибір. часу вистачило з головою, щоб круто порозважатись. ми обов'язково прийдемо ще

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.