Подаруйте політ на літаку для компанії Long!

6300 грн
4 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
до 110 кг
до 190 см
Не рекомендується вагітним
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі приїдуть на аеродром, де стартує політ. Попередньо інструктор проведе бесіду з техніки безпеки та видасть кожному систему радіомовлення: навушники, що захищають від шуму й допомагають підтримувати зв'язок. Активувавши необхідні прилади, капітан підніме Morava L-200 у небо. Після приземлення приятелі можуть зробити знімки на тлі залізних крил і з пілотом.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

Польоти відбуваються навіть узимку, головне — хороша погода. Подорож можуть змістити в разі непередбачених природних явищ: снігопаду, сильного дощу або вітру. Morava L-200 — легкий тип літаків. Такі авіасудна швидко злітають і приземляються, а також маневрують. За бажанням можна запросити друзів, які знімуть політ із землі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ЗУША - Аеродром Цунів http://aviaschool.com.ua/ Львівська обл., с. Заверешиця, вул. Лісна, 4а

1 відгук

Ельдар
23 листопада 2017
нам було ну дууууууже весело))) хоч подивився, яка вона Львівщина згори)) якщо чесно, перехоплює дух. ще ми трохи порозпитували пілота про всі ті кнопочки, сподіваюся, ми його не сильно цими питаннями нервували)) але він так спокійно відповідав, ще потім фото з ним зробили.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.