Подаруйте прогулянку на круїзерах для двох!

подарували вже 377 рази
500 грн 2 люд. 1 день
500 грн
2 людини
1 день
Залежить від погоди
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

У пункті прокату друзям підберуть велосипеди для прогулянки — круїзери. Інструктор ознайомить з усіма тонкощам керування та основами безпечної їзди. Оскільки велосипеди будуть у розпорядженні друзів протягом цілого дня, вони зможуть заздалегідь скласти цікавий маршрут. Кататися можна всім містом.

Чому ми вибрали велопрокат «Велики»

Пункт оренди знаходиться в центрі міста — у 10 хвилинах ходьби від Львівської ратуші. Клієнтам допоможуть підібрати відповідні моделі. Центр входить в найбільшу мережу прокату та продажу велосипедів у країні, засновану в 2009 році.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Велики - Велопрокат - Львів http://veliki.ua/ м. Львів, вул. Словацького, 18

6 відгуків

Інна
21 вересня 2016
https://www.facebook.com/100002566858884
Дякуємо компанії Bodo за можливість дарувати враження! Подарувала сертифікат чоловікові на День Народження. Серед усіх вражень ми вибрали саме прогулянку на круїзерах, адже ними можна було користуватися цілий день. Сервіс компанії відмінний, менеджери відповідали на всі запитання. Оскільки у вересні погода досить перемінлива, то прийшлося два рази переносити враження, але з цим не виникло жодних проблем. У пункті прокату нас чекали, підписали договір та внесли заставу. Це, мабуть, найнеприємніша річ. Водійські права + 500 грн. або закордонний паспорт + 200 грн. на кожний велосипед. Не можу сказати, що це неправильно, але, напевно, клієнтам Bodo варто було б робити винятки. Велосипеди були дуже красиві, але брудні. Це ще один неприємний момент. Спочатку незвично було їздити, але через кілька хвилин звикаєш і розумієш, що він набагато зручніший. Дуже маневрений і легко їздити в натовпі туристів та по вузьких вуличках. Правда, не по львівській бруківці. Перехожі постійно оглядалися, діти в захваті показували батькам, а старший чоловік навіть підійшов ближче і запитав, де ми взяли. Ми каталися приблизно 5 годин, цілий день не витримали, бо були втомлені з дороги. Надіюсь, відгук буде корисним. Це чудовий подарунок, позитивні емоції та класні фото.
Ліза
23 березня 2016
Хоч погода ще не дуже радує теплом, проте ми з коханим вже вибралися на прогулянку на велосипедах. А все дякуючи подарунку від наших друзів. Будемо намагатися інші дні теж так активно проводити.
Влад
22 жовтня 2015
Хочу сказати, що це досить нетривіальний подарунок. Ми з дівчиною лишилися задоволені нашими покатушками. Каталися з самого ранку і ще й захід сонця встигли зустріти на Високому замку. Вражень і фоток - море.
Антон
16 серпня 2015
Все понравилось. Для прогулки с девушкой в самый раз. И полезно и приятно.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.