Подаруйте прогулянку на літаку Long!

подарували вже 12 рази
3800 грн
3 людини
20 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
до 110 кг
до 190 см
Не рекомендується вагітним
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать на територію аеродрому, який знаходиться за містом. Тут їх зустріне пілот — він проведе інструктаж з техніки безпеки і розповість про літак. Для компанії підготують повітряне судно, яке підніме пасажирів у небо. Для максимального комфорту клієнтам видадуть навушники із системою радіомовлення. З їхньою допомогою можна зв'язуватися один з одним. Політ пройде над околицями Львівської області.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

Для прогулянки використовують легкий літак, який легко набирає швидкість і маневрує в небі. Також клієнти можуть запросити друзів поспостерігати за польотом із землі. Після приземлення можна зробити фото на фоні літака.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ЗУША - Аеродром Цунів http://aviaschool.com.ua/ Львівська обл., с. Заверешиця, вул. Лісна, 4а

2 відгуки

Дмитро
7 липня 2019
https://www.facebook.com/100000421030509
Все пройшло чудово, рекомендую!
Марта
23 листопада 2017
Я завжди любила небо. Навіть стюардесою бути хотіла, але щось не склалося. Тому коли отримала такий подарунок, дуже зраділа. Спочатку був мандраж, коли заревів мотор, а потім так круто! У літаку комфортно, пілот привітливий. Усім рекомендую! :)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.