Подаруйте сабай-масаж для двох!

подарували вже 66 рази
2000 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Спеціалісти підготують необхідні олії — базові та ароматичні, а потім почнеться процедура. Після активного розігріву тіла за допомогою розтирань майстер буде точково натискати на різні зони. Це стимулює приплив крові, а шляхом лімфодренажа можна вивести зайву рідину з організму. Майстри приділять увагу всім частинам тіла — починаючи від голови й закінчуючи кінчиками пальців.

Чому ми вибрали салон краси «Міледі»

Під час роботи майстри використовують різні комбінації концентрованих і базових олій. Перед початком сеансу кожному видадуть комплект необхідних речей — одноразову білизну, капці та рушники. Студія розташована в центрі міста, недалеко від площі Ринок.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Міледі - Салон краси http://miledi.lviv.ua/ вул. Костюшка, 4

12 відгуків

Іванна
10 липня 2019
Найбільше сподобались відчуття під час масажу, все було дуже чутливо і ніжно, отримала масу задоволення для тіла та душі. Обрала це враження через те, що відчувала, що воно мені необхідне,а також відчуття , що це для мене) Ідея подарунків вражень шикарна. Не доводиться шукати, думати довго. Все підібрано дуже індивідуально. Такий подарунок я отримала від колег по роботі, за що їм безмежно вдячна!!
Сергей
28 травня 2019
https://www.facebook.com/100000849374275
Масаж дуже сподобався, я вперше на такому масажі був!!! Розслабився по повній програмі якраз після тяжкого робочого дня це те що треба !!! Залишились тільки позитивні емоції та враження!!!
Марія
20 серпня 2018
Дякую...мені дуже сподобалось)
Ирина
30 липня 2018
https://www.facebook.com/100005324772140
Было классно! Единственное НО это то, что на карточке написано, дословно: "После насыщенной недели или перед важным для вас двоих событием, порадуйте себя расслабляющим тайским аромамассажем. Его выполняют коренные тайки, получившие сертификацию храма Wat Pro." Но ни о каких тайках в салоне на месте речи не было. И я не путаю карточки, которые были на выбор! Могу сделать фото. Описание на карточке САБАЙ-МАССАЖ ТЕЛА ДЛЯ ДВОИХ. Это хорошо, что я сама выбирала впечатления на подарок и делала это из описаний на сайте. И поскольку впечатление на двоих, то и мне приятностей перепало. Но если бы мне вручили подарок и я ориентировалась только на описание из карточек, то несостыковка меня несомненно озадачила бы. Я настраивалась бы на одно, а получила бы другое. А ведь это мог бы быть тот фактор, котрый мог быть решающим при выборе подарка из списка возможных. Надеюсь, это только в одном комплекте была такая ошибка.
bodo
30 липня 2018
Ирина, добрый день. Спасибо за ваш отзыв. На данный момент мы изменили информацию на открытках по сайбай-массажу. Еще раз благодарим за отзыв и ждем вас на новых впечатлениях.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.