Подаруйте сабай-масаж!

подарували вже 234 рази
1000 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Основний принцип сабай-масажу полягає в стародавньому тайському методі натискання на біологічно активні точки. Клієнт розташується на східному маті — татамі, а майстер візьметься до процедури. Він м'яко розімне всі групи м'язів, періодично зволожуючи шкіру композицією ефірних олій. Чергування плавних розтираючих рухів із точковим натисканням допоможе зняти напругу з м'язів, позбутися стресу й розслабитися.

Чому ми вибрали салон краси «Міледі»

Студія розташована в пішій доступності від площі Ринок, тому дістатися сюди буде легко з будь-якої частини Львова. Під час масажу майстри використовують особливе поєднання натуральних ефірних і базових олій. Перед початком процедури клієнту видають одноразову білизну.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Міледі - Салон краси http://miledi.lviv.ua/ вул. Костюшка, 4

12 відгуків

Іванна
10 липня 2019
Найбільше сподобались відчуття під час масажу, все було дуже чутливо і ніжно, отримала масу задоволення для тіла та душі. Обрала це враження через те, що відчувала, що воно мені необхідне,а також відчуття , що це для мене) Ідея подарунків вражень шикарна. Не доводиться шукати, думати довго. Все підібрано дуже індивідуально. Такий подарунок я отримала від колег по роботі, за що їм безмежно вдячна!!
Сергей
28 травня 2019
https://www.facebook.com/100000849374275
Масаж дуже сподобався, я вперше на такому масажі був!!! Розслабився по повній програмі якраз після тяжкого робочого дня це те що треба !!! Залишились тільки позитивні емоції та враження!!!
Марія
20 серпня 2018
Дякую...мені дуже сподобалось)
Ирина
30 липня 2018
https://www.facebook.com/100005324772140
Было классно! Единственное НО это то, что на карточке написано, дословно: "После насыщенной недели или перед важным для вас двоих событием, порадуйте себя расслабляющим тайским аромамассажем. Его выполняют коренные тайки, получившие сертификацию храма Wat Pro." Но ни о каких тайках в салоне на месте речи не было. И я не путаю карточки, которые были на выбор! Могу сделать фото. Описание на карточке САБАЙ-МАССАЖ ТЕЛА ДЛЯ ДВОИХ. Это хорошо, что я сама выбирала впечатления на подарок и делала это из описаний на сайте. И поскольку впечатление на двоих, то и мне приятностей перепало. Но если бы мне вручили подарок и я ориентировалась только на описание из карточек, то несостыковка меня несомненно озадачила бы. Я настраивалась бы на одно, а получила бы другое. А ведь это мог бы быть тот фактор, котрый мог быть решающим при выборе подарка из списка возможных. Надеюсь, это только в одном комплекте была такая ошибка.
bodo
30 липня 2018
Ирина, добрый день. Спасибо за ваш отзыв. На данный момент мы изменили информацию на открытках по сайбай-массажу. Еще раз благодарим за отзыв и ждем вас на новых впечатлениях.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.