Секреты женского вождения

подарували вже 14 рази
1 людина
2 години
Використати до 30.04.2020
Актуально весь рік

Секрети жіночої водіння — що це?

Геть стереотипи, жінка за кермом теж може стати віртуозом. А допоможе їй у цьому індивідуальне заняття водіння з автогонщиком. Всі інструктори школи — професійні спортсмени, а її засновник — регулярний учасник та призер чемпіонату України з авторалі. На заняття можна приїхати як на власній машині, так і вибрати собі нову «пасію» з 6 автомобілів компанії. Надаються як авто з автоматикою, Honda і Suzuki Swift, так і машини з механічною коробкою передач.

Індивідуальне заняття з професіоналом

Володарка сертифікату буде займатися в компанії одного з найкращих тренерів з автоспорту. Спеціально для своєї учениці він складе індивідуальний план заняття, який допоможе досконало освоїти базові маневри.

6 автомобілів на вибір

Машину для занять може надати автошкола. Для початківців є моделі з автоматичною коробкою передач — Honda Civic і Suzuki Swift. Більш складним механічним перемиканням швидкостей оснащені Honda Civic, Chevrolet Aveo, Skoda Fabia і Peugeot 207. Можна сісти за кермо будь-якого з представлених авто або приїхати на заняття на власному, отримавши при цьому додатковий час навчання.

Як все проходить?

Щаслива володарка сертифікату заволодіє увагою свого індивідуального наставника. Він не упереджено оцінить наявний досвід і навички водіння, а після — становитиме для своєї підопічної персональну програму заняття. Базово такий урок включає в себе навчання основам паркування, руху назад, правил обгону і перебудови в рядах машин. Але важливо відзначити, що всі інструктори школи навчають навіть водіїв-екстремалів, а значить, завжди можна замахнутися і на більш серйозний рівень водіння. Для заняття на вибір будуть надані машини з автоматичною коробкою передач — Honda Civic і Suzuki Swift, так і з механікою — Chevrolet Aveo, Skoda Fabia, Peugeot 207 і Honda Civic. Для леді, які виявлять бажання навчатися на власній машині, підготовлений приємний бонус — додатковий годину заняття.

Можна навчитися:

  • основ паркування
  • здавати назад
  • обганяти
  • перебудовуватися
  • заїжджати в гараж

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Школа водійської майстерності Рега http://www.rega.lviv.ua/ вул. Стрийська,199 (територія стадіону) вул. Єрошенко, 28

6 відгуків

Катерина
30 жовтня 2015
Дякую, все дуже сподобалось! На вибір було представлено багато машин, але я обрала Peugeot 207 на механіці. Так вийшло, що раніше у нас був автомобіль з автоматичною коробкою передач, а тепер придбали з механічною. Вчуся їздити майже заново) Дякую інструкторові за новий досвід!
Олена
23 липня 2015
Сертифікат на заняття з жіночого водіння мені подарував мій хлопець. Я отримала дуже корисні навички. Наприклад дізналася як безпечно паркуватися та здавати назад. Що особливо сподобалося - практичність. Тобто ти можеш одразу ж випробувати усе що тобі розповіли та показали, й вирахувати слабкі місця. Вважаю що таке заняття мають спробувати усі жінки-водії.
Люда
16 вересня 2014
Спочатку думала образитися на чоловіка (це якщо чесно) - мовляв, ітак за кермом вже два роки, куди ще. Але коли все ж відвідала школу, дуже дякувала йому. Інструктор одразу зрозумів, що наліпка на задньому склі з чобітком на підборах - це задля маскування. Врешті, я впевнено почуваюся за кермом. Стандартну програму з паркуваннями і заїздами до гаражу ми одразу відкинули. І спланували заняття у форматі вивчення більш екстремальних маневрів. Було дуже приємно отримати додаткову годину катання тільки через те, що я приїхала на власному авто. Дякую школі - підхід, який вони використовують для навчання, дійсно, дуже поміркований і адаптується під кожного. Принаймні я для себе багато моментів підкреслила.
Алла
11 лютого 2014
Занималась на своем авто, т.к. уже привыкла к его габаритам и всему остальному. Инструктор очень внимательный. Приятно, что человек действительно хочет тебя чему-то научить, а не просто отбывает свои рабочие часы!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.