Подаруйте сімейну фотосесію!

подарували вже 293 рази
2000 грн 4 люд. до 2 годин
2000 грн
4 людини
до 2 годин
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Моделі обговорять з фотографом усі деталі: образи, вбрання, місце проведення зйомки й інші нюанси. Батьки з дітьми приїдуть за узгодженою адресою, де відбудеться фотосесія. Майстрові потрібно до декількох годин, щоб втілити на знімках усі задумані ідеї. За декілька днів родина отримає близько 100 знімків у легкій обробці. З них потрібно буде вибрати 8, які спеціаліст відретушує у професійному редакторі.

Чому ми вибрали фотостудію Din-Art Creative

Зйомку можна провести за двома сценаріями: сім'я вибере місце у Львові (парк, одну з центральних вуличок тощо) або віддасть перевагу фотостудії. Вона розташована біля університету ім. І. Франка в центрі міста. Тут є 8 зон із різними декораціями й реквізитом. За бажанням можна взяти власні аксесуари.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Din-Art Creative - Фотостудія https://www.facebook.com/din.art.52/ вул. Соломії Крушельницької, 5

10 відгуків

Світлана
10 липня 2019
Доброго дня ! Получила в подарок сертификат «Сімейна фотосесія». Отримали багато чудових вражень, особисто дякуємо фотографу Надії Жук
Оксана
6 червня 2019
Все супер, дякую за неповторні враження та емоції. Замовляли сімейну фотосесію. Все сподобалось, дякую.
Елена
4 квітня 2017
Спасибо огромное за впечатления!!!работа в студии,фотограф профессионал,заводной человечек!Можно перечислять много всего,но самое главное-осталась приятная память,которую мы можем лицезреть!!!
Олена
2 листопада 2016
https://www.facebook.com/profile.php?id=100013450299676
Дякую за прекрасно проведений час та позитивні емоції під час сімейної фотосесії чудовому фотографу! Дякую BODO за те, що Ви є! І дякую своєму коханому чоловікові, який зробив мені такий приємний сюрприз! У фотостудії 2 години пролетіли, як одна мить. Затишно, як удома, де втрачаєш відчуття часу та простору. Тепер з нетерпінням чекаємо результату фотосесії ;)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.