Подаруйте стильну чоловічу стрижку!

подарували вже 153 рази
250 грн 1 люд. до 60 хв.
250 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Клієнт вирушить до барбершопу, де його зустріне майстер. Спеціаліст обговорить з відвідувачем його побажання та допоможе підібрати індивідуальний образ. Перед стрижкою фахівець оцінить структуру волосся та визначить тип шкіри. Спочатку стиліст вимиє клієнту голову, нанесе тальк і виконає стрижку за допомогою машинки або ножиць. Потім майстер повторно проведе процедуру миття голови й нанесе на волосся спеціальний засіб. На завершення він зробить укладку й обробить шкіру відвідувача одеколоном, щоб уникнути подразнення.

Чому ми вибрали Valhalla Barbershop

У салоні працюють професійні стилісти з великим досвідом. Під час процедури миття майстер використовує натуральний шампунь. З метою гігієни в барбершопі надають одноразові рушники.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Valhalla Barbershop https://www.facebook.com/233930443850362/ вул. Січових Стрільців, 7

6 відгуків

Антон
27 травня 2019
Стрижка дуже сподобалась, мастер зробив все так, як я хотів. Дякую за професіоналізм!
Ярослав
23 січня 2018
https://www.facebook.com/100000322910456
Маючи сертифікат від Bodo на 300 грн вирішив активувати подарунок "Стильну чоловічу стрижку" (250 грн). В барбершопі до того не був, тому нічого не очікував від візиту. Проте, не шкодую що скористався саме вибраним подарунком. Все пройшло чітко без додаткових нюансів в попередньо домовлений час. Найбільше, звичайно, сподобалася робота майстра, все було досить швидко і якісно. Майстер був уважним та професійним, мав багато рекомендацій щодо укладки волоссям якісними засобами. Результатом задоволений. Раджу всім хто хоче гарну стрижку.
Віктор
6 березня 2017
https://www.facebook.com/vgomeniuk
Приємно працювати з професіоналами. Bodo - дякую за враження і за якісні послуги. Рекомендую!
Михайло
26 січня 2017
Друзі зробили чудовий подарунов від Bodo, потрапив в крутий заклад, з барбером підібрали стильну  стрижку, і результатом повністю задоволений!!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.