Стрільба з лука для двох

подарували вже 46 рази
2 людини
1 годину
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Влучне попадання...

Обережно натягуєш тятиву... впевнено береш цибулю, витягнувши вперед ліву руку... накладаєш стрілу, притримуючи її за хвостик... залишилося тільки зосередитися... і ось, стріла зі свистом мчить прямо «в яблучко»!

Щасливчики освоять:

  • правильну стійку
  • вірний захоплення рукояті і розворот плечей
  • основи влучної стрільби з лука

Враження доступний круглий рік

Вразити яскраві мішені можна як на спеціальному майданчику на відкритому повітрі, так і у тирі. Все залежить від побажань і погодних умов.

Хочете зробити дійсно вражаючий та незабутній подарунок? Швидше натискайте «Додати в подарунок» або телефонуйте за номером 032 242 49 50!

Професійний інструктор

Щасливчики познайомляться з досвідченим стрільцем, у якого на рахунку тисячі влучних попадань! Цей профі проведе невеликий інструктаж, а потім навчить правильно поводитися з одним із найдавніших видів зброї! 

Стрілецький клуб недалеко від Львова

Щасливчики відвідають елітний стрілецький клуб «Бухта вікінгів», розташований в мальовничому місці за містом. Це всього в 12 км від Львова — добиратися зручно як на машині, так і на маршрутці.

Кількість пострілів не обмежена

Щасливчики встигнуть добре набити руку. Вони зможуть зробити стільки пострілів, скільки встигнуть за цілу годину!

Стрільба з лука — це захоплюючий подарунок, який припаде до смаку кожному шанувальнику захоплюючого відпочинку!

Це враження може бути використано дітьми з 7 років.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Бухта вікінгів - Заміський комплекс http://viking.com.ua/ Львівська обл., с. Старе Село, вул. Лісова, 14

2 відгуки

Настя
24 травня 2014
Давно планували з чоловіком поїхати за місто, і друзі як раз подарували сертифікат на враження Бодо. Постріляли з луку, супер провели час! дякуємо бодо!
Лена
28 вересня 2013
Нам с мужем очень понравилось в "Бухте Викингов" - очень уютное местечко! Спасибо сотрудникам за подарок - мы прекрасно провели время! Я довольна впечатлением) На следующий день была небольшая крепатура, сложно держать с непривычки лук на вытянутой руке)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.