Квіти з полімерної глини для двох

подарували вже 28 рази
2 людини
3 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020

Квіти з полімерної глини для двох — що це?

Майстер-клас з ліплення квіткових прикрас з полімерної глини. Це пластичний матеріал, який дозволяє створювати витончені вироби. Він твердне виключно при високих температурах близько +120С. Унікальна техніка декорування міка-шифт дозволяє створювати вироби з об'ємним узором. Ексклюзивна біжутерія залишається на пам'ять.

Декор у форматі 3D

Майстер-клас надає можливість оволодіти азами міка-шифт — техніки декорування виробів з полімерної глини. Вона дозволяє створювати на поверхні виробів візерунки у вигляді тиснень з тривимірним ефектом.

Все необхідне видається

Всі матеріали та інструменти, необхідні для захоплюючого творчості, нададуть в майстерні. Для створення прикрас знадобляться: полімерна глина, ножиці, клей та інша фурнітура.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять в арт-студії Mamatu, де вони зустрінуться з досвідченим майстром. Він познайомить гостей з технікою ліплення з полімерної глини, навчить змішувати кольору і з'єднувати окремі частини в єдиний виріб. Коли Щасливчики визначаться з дизайном своїх майбутніх композицій, майстер видасть все необхідне для творчості. На стадії завершення профі допоможе прикрасити вироби об'ємними візерунками з допомогою техніки міка-шифт. Після запікання квітів залишиться лише прикріпити до них фурнітуру, перетворивши в стильні аксесуари. Готовий комплект прикрас можна буде забрати з собою.

Ексклюзивний комплект прикрас

Після запікання квіткові композиції з об'ємним узором можна перетворити в комплект прикрас — сережки і кулон. Готові аксесуари стануть не тільки прекрасним сувеніром, але і дозволять внести родзинку в свій повсякденний образ.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Арт-студія Mamatu вул. Наливайко, 14

4 відгуки

Оленка
10 березня 2016
Дуже сподобалося враження. Сережки і підвіску подарувала мамі на 8 березня :-)
Марія
28 листопада 2015
Класнючий майстер, цікавий урок! Задоволена комплектом з кульчиків та кулону, тепер буду вдома намагатися зробити щось подібне.
Ira
16 лютого 2015
vse bylo dobre. spo4atky maistrynya dopomogla zrobyty serezhky wob bylu odnakoven'ki, a potim ya zrobyla kulon sama!
Вікторія
4 жовтня 2014
Скрізь такі сережки можна зараз купити, але було б надто просто подарувати їх. А от враження де я сама все робила своїми руками - яка ж то крута ідея! Дякую друзям, вам Бодо, і студії Мамату. Ви чудові!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.