Подаруйте урок екстремального велодрайву!

подарували вже 326 рази
400 грн 1 люд. до 2 годин
400 грн
1 людина
до 2 годин
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Інструктор оцінить рівень підготовки велосипедиста та разом з ним обговорить програму заняття. Тренер навчить спортсмена:

  • їздити по пересіченій місцевості;
  • спускатися з крутих схилів і сходинок;
  • заїжджати на бордюри.

Для заняття необхідно взяти власний велосипед.

Чому ми вибрали велопрокат «Велики»

Центр «Велики» входить у найбільшу мережу прокату та продажу велосипедів в Україні. Тренування проводитиме інструктор з великим професійним досвідом. Заняття відбудеться на території «Високого замоку».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Велики - Велопрокат - Львів http://veliki.ua/ м. Львів, вул. Словацького, 18

3 відгуки

Анна
22 вересня 2016
Дуже класний подарунок! Суперові враження. В мене був дуже хороший і приємний тренер з досвідом(не знаю чи вони змінюються). Море позитивних емоцій і заряд надовго. Всім приємного дня ;))
Сергій
10 вересня 2015
Це супер враження! Я навчився їздити по бордюрам, потрапляти у такі місця куди раніше велосипедом ніколи б не дістався)) рекомендую усім хто вміє їздити та хотів би навчитися це робити краще
Микола
21 травня 2015
Отримав безліч класних навичок на уроці екстремального велодрайву. Особливо сподобалося що навчився спускатися по сходинках :-)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.