Подарунок дядьку

Рекомендуємо
Можливість піднятися на висоту пташиного польоту разом із професійним льотчиком. Пілот може дозволити приєднатися до управління та спробувати себе в ролі другого пілота.
Актуально весь рік
Гостям запропонують декілька видів м'яса, а також різні гарніри, соуси та по келиху вишуканого італійського вина. Про особливості кожної зі страв парі розповість офіціант.
1500 грн 2 люд. не обмежена
Вечір у ресторані латиноамериканської кухні. У меню — широкий вибір гострих закусок, основних страв, десертів і напоїв. Гості зможуть замовити будь-які позиції на суму сертифіката.
800 грн 2 люд. не обмежено
Під керівництвом педагога учень створить виріб з глини або скульптурного пластиліну. Викладач надасть на вибір кілька ескізів і допоможе на будь-якому етапі заняття.
Навчання основам драмінгу за методикою американського музиканта Дома Фамуларо. Викладач складе індивідуальний план уроку, беручи до уваги навички учня.
У компанії туристів друзі вирушать досліджувати старовинні вулиці та таємні подвір'я. Вони дізнаються багато нового з історії міста. Проводить екскурсію гід у образі бургомістра.
450 грн 2 люд. до 2 годин