Подарунок хлопчикові

Для учнів підберуть коней і видадуть шоломи. Друзі навчаться впевнено триматися в сідлі та опанують основні стилі їзди. Більш досвідчені наїзники вдосконалять свої навички.
від 7 років
День відпочинку в сімейному парку розваг із атракціонами, батутами та лабіринтами. Для найменших є різні розвиваючі зони, для дітей старшого віку — боулінг та симулятори.
від 1 року
Можливість навчитися впевнено їздити, гальмувати та повертати на роликових ковзанах. Після розминки інструктор перевірить навички учня та підбере йому вправи.
з 3 років
Провести час в компанії близької людини в ресторані американської кухні. Офіціант зустріне гостей і запропонує вибрати будь-які страви та напої з меню на суму 400 грн.
Рекомендуємо
Фітнес-тур у спортивному таборі. У програму входить проживання, відвідування парних, джакузі та басейнів, тренування, сніданки, візити до тренажерного залу та вечірки.
8000 грн 1 люд. 4 дня
від 18 років
Командна гра для друзів у залі антикінотеатру. Приятелі зможуть забити гол у симуляторі FIFA 15, викликати на спаринг опонента в EA Sports UFC або пограти в Mortal Kombat X.
500 грн 4 люд. 2 години
від 10 років