Подарунки дітям на Різдво

Для учнів підберуть коней і видадуть шоломи. Друзі навчаться впевнено триматися в сідлі та опанують основні стилі їзди. Більш досвідчені наїзники вдосконалять свої навички.
від 7 років
День відпочинку в сімейному парку розваг із атракціонами, батутами та лабіринтами. Для найменших є різні розвиваючі зони, для дітей старшого віку — боулінг та симулятори.
від 1 року
Курс занять за обраним танцювальним напрямком у студії хореографії. Можна записатися на поп-джаз, хіп-хоп, бродвейський джаз тощо. Є програми тренувань для дітей.
з 4 років
Можливість навчитися впевнено їздити, гальмувати та повертати на роликових ковзанах. Після розминки інструктор перевірить навички учня та підбере йому вправи.
з 3 років
Провести час в компанії близької людини в ресторані американської кухні. Офіціант зустріне гостей і запропонує вибрати будь-які страви та напої з меню на суму 400 грн.
Зйомка в професійній студії від фотографа, який допоможе дитині налаштуватися та підкаже, як краще позувати. Він вибере вдалі ракурси та скоординує весь знімальний процес.
1000 грн 1 люд. 60 хв.
до 10 років