Подарункові сертифікати на картинг

Новачки навчаться правильно стрибати та приземлятися, а потім спробують опанувати прості акробатичні трюки — з перекидами, відскоками, виконанням фігур у повітрі.
Пейнтбол для компанії. 1 Пейнтбол для компанії. 1
Рекомендуємо
Командна гра в стилі мілітарі, де суперники стріляють одне в одного кульками з фарбою. Інструктор розповість про правила гри та видасть камуфляж, маски і рукавички.
Актуально весь рік
Після невеликого інструктажу приятелі вирушать до спеціального приміщення, де і буде відбуватися гра. За певний час учасники повинні знайти вихід із замкненої кімнати.
650 грн 4 люд. до 90 хв.
Комплекс розваг з перешкодами різної складності на будь-який смак. «Повітряні» маршрути складаються з перекидних мостів, сіток, мотузкових сходів, тролейних спусків тощо.
Екстремальний політ над Юрмалою. Після підготовки винищувач злетить у небо, де льотчик виконає знамениті фігури вищого пілотажу: бочки, віражі, розвороти, мертву петлю тощо.
55000 грн 1 люд. 20 хв.
Скоро відкриття сезону
Урок екстремального велодрайву. Урок екстремального велодрайву.
Рекомендуємо
Урок, присвячений відпрацюванню екстрим-навичок керування велосипедом. Тренер навчить їздити по пересіченій місцевості, спускатися з крутих схилів і сходинок і заїжджати на бордюри.
400 грн 1 люд. до 2 годин