Віп подарунки

Сеанс пройде в романтичній обстановці — кімнату будуть освітлювати тільки свічки. До SPA комплексу входить опрацювання біологічно активних точок всього тіла та масаж голови.
Клієнт зустрінеться з майстром, щоб обговорити дизайн вишиванки. Прикрасити орнаментом можна 30% виробу. За місяць ексклюзивна сорочка з льону чи бавовни буде готова.
5000 грн 1 люд. 1 місяць
Гостям запропонують декілька видів м'яса, а також різні гарніри, соуси та по келиху вишуканого італійського вина. Про особливості кожної зі страв парі розповість офіціант.
1500 грн 2 люд. не обмежена
Сімейний день краси. Мама і донька опиняться в сусідніх кріслах, щоб спостерігати за перетворенням одна одної. Професіонали зроблять клієнткам укладку, макіяж і манікюр.
2600 грн 2 люд. до 4 годин
Рекомендуємо
Фітнес-тур у спортивному таборі. У програму входить проживання, відвідування парних, джакузі та басейнів, тренування, сніданки, візити до тренажерного залу та вечірки.
8000 грн 1 люд. 4 дня
Актуально весь рік
Екстремальний політ над Юрмалою. Після підготовки винищувач злетить у небо, де льотчик виконає знамениті фігури вищого пілотажу: бочки, віражі, розвороти, мертву петлю тощо.
55000 грн 1 люд. 20 хв.

Не знаєш що вибрати, є готові добірки

Набір вражень за ціною одного

5000 грн