Враження в подарунок для дітей

Провести час в компанії близької людини в ресторані американської кухні. Офіціант зустріне гостей і запропонує вибрати будь-які страви та напої з меню на суму 400 грн.
Зйомка в професійній студії від фотографа, який допоможе дитині налаштуватися та підкаже, як краще позувати. Він вибере вдалі ракурси та скоординує весь знімальний процес.
1000 грн 1 люд. 60 хв.
до 10 років
Сімейний день краси. Мама і донька опиняться в сусідніх кріслах, щоб спостерігати за перетворенням одна одної. Професіонали зроблять клієнткам укладку, макіяж і манікюр.
2600 грн 2 люд. до 4 годин
від 5 років
Рекомендуємо
Індивідуальне заняття з повітряної гімнастики на полотнах під керівництвом тренера. Персональний інструктор покаже, як хапатися за полотна руками та створювати петлі для ніг.
350 грн 1 люд. 90 хв.
від 13 років
День відпочинку в сімейному парку розваг із атракціонами, батутами та лабіринтами. Для найменших є різні розвиваючі зони, для дітей старшого віку — боулінг та симулятори.
від 1 року
Квиток до сучасного аквапарку на весь день. У розпорядженні відвідувача будуть різні водні гірки і кілька великих басейнів. Гостю видадуть надувний круг і спеціальний килимок.
Актуально весь рік